Revolut

Co to jest Revolut? Jest to innowacyjna platforma płatnicza. Alternatywa dla osób, które regularnie płacą za zakupy przez Internet w obcej walucie oraz dla osób, które przebywają za granicą.

Revolut idealnie sprawdza się przy zakupach np. na Aliexpress, Ebay czy Amazon. Dzięki atrakcyjnym kursom walut można śmiało płacić za pomocą Revolut za granicą. Bez obawy o dodatkowe koszty związane z przewalutowaniem. Revolut można również wykorzystać do płacenia w sklepach stacjonarnych. Nie tylko za pomocą darmowej karty do konta, ale też telefonem. Revolut obsługuje chociażby Apple Pay czy Google Pay.

Do każdego konta Revolut wydawana jest darmowa karta płatnicza, z której można korzystać od razu w wersji wirtualnej. Warto poczekać, dosłownie kilka dni, na przesyłkę z wydaną fizyczną kartą.

Przy zakładaniu konta w Revolut można liczyć na miły bonus – darmowe 25 zł do konta!

Jak otrzymać darmowy bonus w Revolut w wysokości 25 zł? Po pierwsze należy założyć konto (kliknij tu). Następnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości. Później wystarczy wpłacić środki w wysokości 40 zł (lub mniej – zależy od minimum w danym kraju) i zamówić fizyczną kartę Revolut.

Darmowe 25 zł zostanie dopisane do konta już po kilku chwilach. Będzie można od razu korzystać z dodanych środków, nawet dokonując płatności mobilnych za pomocą wirtualnej karty.

Chcesz otrzymać bonus w wysokości 25 zł? Kliknij tu

Revolut pozwoli Ci na sprawne płatności i kontrolę wydatków dzięki intuicyjnej aplikacji.